Z BLONDÝNY ZRZKA

 

Pokud sledujete můj Instagram, možná jste si tý změny všimli už před pár dny. Jo, změnila jsem barvu vlasů! U kadeřnice jsem nebyla skoro rok. Nechávala jsem je totiž dorůst z klučičího sestřihu (článek najdete TADY) a sotva trochu dorostly, už jsem uvažovala o další změně. Tentokrát ne střihu, ale barvy. Původně měla být výsledná barva o dost světlejší, ale kadeřnice nešetřila červenou, takže je z toho tohle. Vymývá se celkem rychle, a tak předpokládám, že za měsíc už budu vypadat zase úplně jinak.

Nejvíc nadšená jsem ale byla z těch nedbalých vln, který kadeřnice udělala žehličkou na vlasy, a který jinak nejsem schopná doma sama na sobě vytvořit. Ty jsou prostě pecka! Kéž by vydržely dýl než ten jeden den. Ale tak užila jsem si je to jedno odpoledne s nima. Doma u sporáku jsem byla za hvězdu.:)

If you follow my Instagram, you may have noticed that change already a few days ago. Yeah, I changed my hair color! I haven’t been to the hairdresser for almost a year. As soon as my hair grew from a short haircut (Read the post about it HERE), I was already thinking about another change. This time not the cut, but the color. In fact the result color should have been lighter, but the hairdresser used quite a lot of red, so that’s how does it look now. But I must say that the red colour washes out of my hair quite fast, so I assume I will look completely different in a month.

But what I was most excited about, were the effortless waves made by a hair iron. I’ve always dreamed about this wavy style and I’ve never been able to do it by myself at home. As I look at the pictures now, I just love it! I wish the waves would just last longer than one day. However, I enjoyed these waves the whole one afternoon. When I was cooking in my kitchen, I felt like a star.:)

3 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *