VÝRAZNÉ PRUHY

Dubajská zima, to je vlastně takový příjemný jarní počasí. Teploty totiž většinou nejdou přes pětadvacet stupňů a člověk se může pohybovat venku i v pravý poledne, což je jindy během roku skoro nemožný. Výhodou tohohle počasí je, že jakmile se objeví po obchodech nový jarní zboží, můžeme ho tady v Dubaji ihned vytáhnout do parády, i když je teprve začátek února. Doma v Čechách člověk musí počkat až se pořádně oteplí, což je někdy sakra dlouhá doba.

Momentálně nosím asi nejvíc lehký svetříky a pohodlný kalhoty. K nim střídám podle příležitosti lodičky, když pobíhám po městě sama a bílý tenisky, když jdu ven s dětma. Do tohohle svetru s výraznýma pruhama jsem se zamilovala. Pruhy jsou totiž moje srdcovka. Je to většinou taková dobrá záchrana ve dnech, kdy nevím, co na sebe. Pruhy jsou vždycky dobrá volba!

Zajímavá stavba, že jo? Přitom je to celkem obyčejnej panelák, kde jsou byty. Stojí v naší čtvrti a už dlouho jsem si říkala, že by bylo pěkný u něj něco nafotit. Je tak trošku zastrčenej mimo hlavní turistický centrum, takže o něm moc lidí neví. Tady ho máte v celý svý geometrický kráse!

svetr/COS (ze slev, není na webu), boty/Promod, ostatní/moje starší kousky

foto/Michael Kruger

Pruhy a výrazná grafika obecně budou jeden z hlavních trendů nové jarní sezony. Mrkněte SEM!

4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *