VÁNOČNÍ OUTFIT BEZ ČERVENÉ? ANO!

Je tu čas Vánoc a to by měla být příležitost opět provětrat nebo si pořídit sváteční oblečení. Jak určitě víte, barvou letošní zimy je červená, která navíc patří k oblíbeným barvám používaným na slavnostním party oblečení. Já vám ale dneska ukážu jeden netradiční vánoční outfit.

Nevím, jestli u vás v Čechách už začaly zimní slevy, ale tady v Dubaji to slevama už pár dní žije. Mezi moje úlovky “za babku” patří i tahle lahvově zelená blůza s fižím, která působí v kombinaci s nabíranou sukní velmi slavnostně. Tahle barevná kombinace se mi moc líbí, terakota totiž zelenou krásně “rozsvítí” a celek nepůsobí smutně. Bambulky na náušnicích vypadají tak trochu jako vánoční ozdoby, “odlehčí” outfit a celek nepůsobí tak upjatě.

A co nosíte během Vánočních svátků nejraději vy? Dejte mi vědět v komentářích.;)

The Christmas time is here and that’s a good opportunity to refresh your older festive clothing or get a new one. As you know, the color of this winter is red, which is also one of the favorite colors used at the Christmas party clothing. But today I will you a bit different color combination that I wear during this Christmas.

Here in Dubai the winter sales have just begun and so I got this beautiful dark green blouse for just few bucks. With this skirt it makes a very formal and festive outfit and I really love this unusual color combination. The terracotta color brightens up the green, so the whole look doesn’t act too dark. These pom-pom earrings look a bit like Christmas decorations and they give to the whole outfit kind of a wit. 
And what do you wear during the Christmas? Let me know in the comments below.;)

halenka/blouse: H&M

1 Comment

  • Momentalne cerveno-zelene pyzamo – absolutne Vanocni a jako doplnek me zdobi deka se sobem. Tento outfit sundam, az se budu muset presunout o dum dal ma veceri 🙂

    Jinak barevna kombinace se mi moc libi. Sama mam ted tendence se hodne navracet k tonum khaki, ťmave zelene apod.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *