TREND: OSMDESÁTKOVÉ PARTY ŠATY

Už brzo začne období večírků a plesů, takže pokud potřebujete novou party garderobu, teď je ten pravý čas něco pořídit, protože obchody nabízí největší výběr večerního oblečení právě teď v období kolem Vánoc. Musím říct, že co jsem tak viděla tady u nás v Dubaji, obchody jsou doslova narvané slavnostním a party oblečením. Všechno se letos blyští a třpytí nějak víc než jindy.

Důvod je jednoduchý. Letošní party sezonu totiž frčí jednoznačně osmdesátky. To znamená výrazná ramena, mini délky a metalické materiály. Lesk jako blesk. Pokud potřebujete v tomhle směru inspiraci, mrkněte na módní přehlídku Balmain. Ta je opravdu VELMI osmdesátková.

Co se týká mini šatů v osmdesátkovém stylu, můžete k nim nosit jak lodičky, tak vysoké kozačky nad kolena. V zimě na večírek je unesete.

A nakonec, jestli se ptáte, proč jsme šaty nafotili zrovna v poušti, tak jednoduše proto, že nám to přišlo jako mnohem větší výzva, než je fotit někde, kam takový party šaty vyloženě zapadají. To by byla až příliš velká nuda. Můžu vám říct, že drápat se v mini šatičkách na duny, byla fakt neskutečná sranda. Mám ale trochu strach, že až vytáhnu šaty na večírek, bude se ze mě sypat písek.:)

šaty/Bershka, náušnice/H&M (zatím nejsou na webu)

foto/Michael Kruger

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *