TREND 2019: HÁČKOVÁNÍ

Když mi bylo asi dvanáct, uměla jsem háčkovat. Dokonce jsem si začala háčkovat letní top, který jsem ale nakonec nikdy nedokončila a od tý doby jsem na háčkování nesáhla. (Jak typický pro mě!:))

Na tenhle styl se v poslední době v módě trochu pozapomnělo, letos ale patří háčkování k hlavním trendům nové jarní sezony.

Háčkované oděvy se na módních přehlídkách objevovaly velmi často, (Michael Kors, Carolina Herrera, Oscar de la Renta, Rodarte, Self-Portrait a další..) takže je určitě uvidíme i v nových jarních kolekcích v obchodech.

Já jsem zatím “oprášila” tenhle starší háčkovaný kousek. Jeho výhoda je, že se dá nosit buď jako top (ano, už jste ho viděli TADY) nebo jako mini šaty. Ideální kousek na letní dovolenou nebo letní festival. Já vím, že je sice začátek února, ale no to tu bude co nevidět.;)

šaty/Módní mix, ostatní/moje starší kousky

foto/Michael Kruger

Háčkovaný top a zvonové džíny? Mrkněte SEM.

2 Comments

  • Krásné fotky! To prostředí je jedna báseň. Hned bych někam vyrazila za teplíčkem. 🙂 Já háčkovat umím a sem tam si něco udělám a zrovna jsem přemýšlela i nad letním topem, ale možná bych ho spíš přenechala babičce. Přecejen je zkušenější. 🙂

    • Ahoj Terez, děkuju! Jestli máš babičku, co umí háčkovat, tak toho využij. Mě už to nemá kdo znovu naučit.. Případně vydrž na jaro, háčkovaných věcí bude v obchodech všude určitě plno..:) Zdravím!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *