TETOVÁNÍ OD JESSICY CHEN

 

Nepatřím mezi odvážlivce, který se někdy nechali tetovat. Ne, že by mě to někdy v minulosti nenapadlo, ale vždycky u mě vyhrála obava, že mě tetování po čase omrzí nebo, že ve stáří bude vypadat spíš směšně. A taky jsem si vždycky říkala, CO bych si vybrala za motiv?!  Protože motiv a provedení je na tetování asi to nejdůležitější. Někomu vyloženě sluší a na někom mi přijde spíš odporný.

To se ale nedá říct o tetování od kanadské malířky, grafické designérky a tatérky Jessicy Chen. Myslím, že se tomu snad ani nedá říkat tetování, ale vyloženě umění! Jessicu jsem našla nedávno na Instagramu a z její práce jsem fakt nadšená. Jednoduchý, ale zároveň efektní. Žádnej nevkus versus kýč. Nádhera!

Co na to říkáte? Líbí?

I don’t belong among those daredevils who have ever been tattooed. Not because I haven’t even think of it, but I have always been worried about the fact that my tattoo would tingle in time or that I would look ridiculous in old age. And I’ve always wondered WHAT which motif to choose as I think the motif and the performance is probably the most important thing about tattoos too. Someone looks really great with it but some tattoos are almost disgusting.

But that’s not the case of the tattoo made by Canadian painter, graphic designer and tattoo artist Jessica Chen. I think it can not even be said it’s a tattoo, but a pure art! I found Jessica recently on Instagram, and I really love her work. Simple but also spectacular. Not any kind of kitsch. Just beautiful!


What do you think about it? Like it?

fotky: jessica-chen.comweandthecolor.cominstagram

1 Comment

  • Teri the Butter napsal:

    No jsem na tom stejně. Největší strach mám z toho, že by mě motiv brzy omrzel. Každopádně tahle umělkyně mi padla do oka. Do teď jsem ji neznala. Co se tetování týče, mám ráda tvorbu @terryemi , kterou sleduju na instagramu 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *