TENHLE MÓDNÍ TREND SE OBJEVIL UŽ VE FANTOMASOVI. PO PADESÁTI LETECH JE TU ZPĚT!

Ano, přátelé, čtete správně a hned vám to všechno vysvětlím…

Pokud patříte mezi opravdové módní fajnšmekry, možná už jste to zaznamenali. Trend korálkových kabelek.

Ano, tyhle kabelky nejsou ani kožené, ani textilní, jsou prostě vyrobené ze stovek malých korálků. Teda vlastně – on tam textil je, ale jen jako podšívka.

kabelky/Zara

Nemusím říkat, že kabelka vypadá fakt zajímavě a jednoznačně upoutá pozornost. Nevýhodou je, jak jsem sama vyzkoušela, že je poměrně dost těžká, protože korálky samy o sobě něco váží. Takže rozhodně se neřadí mezi praktické kabely, do kterých kromě peněženky narvete ještě nákup.

Nicméně pokud hledáte něco fakt echt na zvláštní příležitost, jděte do ní! Nic moc k ní už vymýšlet nemusíte. Stačí jednoduchý outfit, protože kabelka sama o sobě nadělá dost parády.

Pokud si říkáte, co je to za novej ulítlej trend, vyvedu vás z omylu. Tenhle trend rozhodně nový není, pouze se po letech vrátil. Ostatně jako většina módních trendů..

Před pár dny jsem se s dětma dívala na Fantomase (všichni ho milujeme), kokrétně na druhý díl Fantomas se zlobí. Hned v úvodní scéně jsem si všimla, že novinářka Helena (herečka Myléne Demongeot) drží v ruce právě korálkovou kabelku. Film je z roku 1965, to znamená, že tenhle trend korálkových kabelek je víc jak padesát let starý. Šedesátky prostě byly šik a módní inspiraci z nich čerpáme dodnes.

kabelka/Mango

A co na ní říkáte vy?

 

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *