SUMMER PAJAMAS

 

Až se jednou vrátíme z Dubaje domů, jsem zvědavá, co budu s tím vším letním plážovým oblečením dělat.:) Posledních pár let si totiž kupuji vesměs jen letní kousky. Jako třeba tenhle “ensemble” – jak tomuhle plážovému kompletu roztomile říká moje francouzsky mluvící kamarádka Mary. Koupila jsem si ho v Dubaji ještě před odletem domů. Můj muž mi řekl, že to vypadá jako pyžamo. No, vlastně celkem jo a je to i stejně pohodlný. Jenomže, když je venkovní teplota přes 40°C a vy musíte chtě nechtě po městě pobíhat pěšky, to nejpohodlnější, co si na sebe můžete vzít, je něco bavlněného a plandavého. A to je přesně tohle “pyžamko”. Vzhledem k předpovědi na následující dny myslím, že ho užiju i tady doma v Čechách.

Outfit jsme nafotili v již zmiňované taverně Fish Dubai. (O téhle úžasné restauraci jsem vám psala před časem TADY.) Ty křesílka jsou perfektní, že jo?

I’m wondering what I’m going to do with all the summer beachwear after we move back home from Dubai one day.:) For the last few years, I’ve been buying mainly summer clothing. Like this “ensemble” – as my French-speaking friend Mary cutely calls this beach suit. I bought it in Dubai some time ago. My husband told me it looks like a pajamas. Well, it does and it’s just as comfortable. But when it’s over 40°C outside and you need to run around the city, the most comfortable thing you can wear in such a heat is something cottony and loose. And that’s exactly this pajamas. According to the weather forecast for the following days I think I’ll enjoy it here back home too.


We were shooting this outfit in the Greek tavern Fish Dubai. (I wrote about this amazing restaurant HERE.) Those chairs are lovely, aren’t they?

plážový oblek/beach suit: Oysho, taška/bag: Hamac Dubai, klobouk/hat: Kate Spade, náušnice/earrings: Aldo

Photo credit: Michael Kruger

.

.

Máte rádi proutěné košíky tak jako já? Tak se podívejte SEM.

Do you like basket bags as much as I do? Then have a look HERE.

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *