STYLOVÁ JÍZDA

Ahoj!:) Tak jak trávíte prázdniny? Půlka července je už za námi a je to přesně tak, jak jsem čekala – neskutečně to letí! Pokud mě sledujete na Instagramu, víte, že jsem byla začátkem července na dovolené na Santorini. Už jste se mě na tuhle dovolenou ptali. Nebojte, článek o Santorini připravuju, přece jenom zabere trošku víc času (třídím stovky fotek!!), takže mezitím sem dávám moje kolo, který (jak řekla moje kamarádka) je “stylový až to bolí” a rozhodně si zaslouží místo u mě na blogu.

Proháním se na něm teda už třetí rok, ale doteď jsem na něm měla připevněnou dětskou sedačku, ve které jsem vozila dceru. Jelikož už jezdí sama na svém kole (a bez koleček!:)), sedačka šla pryč a mohla jsem kolo nafotit v celé své kráse. Musím říct, že kolo poutá pozornost a lidi se mě ptají, odkud ho mám. Většinou tipují, že je dovezené z Holandska. Ba ne, přátelé, je ryze české.

Česká značka Kolos se jako jedna z mála u nás specializuje na městská kola a na jejich stránkách mají obrovský výběr. Určitě na jejich webovkách nepřehlédněte konfigurátor, kde si vaše kolo sestavíte sami. Přesně tak jsem to udělala já, takže moje kolo má přesně to, co jsem chtěla – hnědé pneumatiky, bílou barvu, retro výplet a hlavně košík, který se na kolo jednoduše nacvakne, takže si ho můžete po zaparkování kola vzít s sebou na nákup. Ve výsledku konfigurátoru vidíte nejen cenu kola, které jste si sami sestavili, ale v náhledu i to, jak vaše kolo bude vypadat. S konfigurátorem si můžete vyhrát, zkoušet různé varianty, což je velká výhoda. Díky vyvýšeným řídítkům a pohodlnému širšímu dámskému sedlu je kolo fakt pohodlné. Člověk se nemusí hrbit, sedí hezky vzpřímeně (posez á la paní radová) a užívá si jízdu. Používám ho na běžné denní ježdění s dětmi po okolí nebo na drobnější nákupy. Žádné převlékání do cyklistického dresu. Sednu na kolo a jedu. V kalhotách, šatech nebo podpatcích. Jako Holanďanky.;)

kolo/Kolos, šaty/Nelly (nyní ve slevě!), boty/Promod, náušnice/Stradivarius

foto/Monika Váňová

1 Comment

  • Janka Bianka napsal:

    Vyzerá prakticky a veľmi pekne. Ten systém vyskladať si bike je skvelý nápad. Sama mám radšej pohodlné bicykle, kde sa môžem vystrieť a nebolí ma chrbáť. Akurát sú zvyčajne dosť ťažké.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *