STATEMENT EARRINGS

 

Co se týká doplňků, tak momentálně hrají prim výrazné náušnice. Musím říct, že i já jsem jim propadla. Tak malý kousek bižuterie a dokáže s celým outfitem hotové divy. Někdy právě výrazné náušnice jsou tou pravou závěrečnou tečkou.

Jak je nosit? V podstatě se hodí k čemukoliv, pokud váš outfit není vyloženě sportovní. Jestliže máte výrazné náušnice, neberte si už žádný další šperk na krk, abyste celkový vzhled nepřeplácala. Nechte náušnice hezky vyniknout..

Odkud je moje sbírka?

Červenobílé: Mango, Hnědorůžové: Mango, Zlaté kuličky: I am, Černé střapce: H&M, Zlaté s bílou kuličkou: Promod, Bordó střapce: Promod, Zelené trojúhelníky: Mango

When it comes to accessories, the statement earrings are currently in the limelight. I must say that I really love them. Such a small piece of jewelry can do such wonders! Sometimes the right earrings are the final icing on the cake of the whole outfit.

How to wear them? You can mix them practically with everything if your outfit isn’t too sporty. When you have such a statement earrings, don’t put anything on your neck. Let the earrings stand out.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *