SOUTĚŽ S BELLA ROSE – VYHLÁŠENÍ VÍTĚZKY

Zdravím vás, moje milé soutěžící!

Moje milé píšu záměrně, protože do soutěže se nám nezapojil žádný chlap. Co si budem povídat, oni chlapi na ty vázičky a kytičky až tak moc nejsou.:)

Já jsem dnes po příletu z Dubaje domů do Čech netrpělivě usedla k počítači, abych zjistila, kdo vyhrál soutěž, kterou vyhlásil internetový obchod Bella Rose.

O soutěži a pravidlech jsem vás informovala v TOMTO článku.

Do soutěže se kromě mě zapojilo osm dalších českých a slovenských blogerek. Naším úkolem bylo nafotit květinové zátiší s vázou Kähler z e-shopu Bella Rose. Vy, moje čtenářky, jste měly za úkol napsat komentář pod můj článek a v případě, že porota skládající se z týmu Bella Rose včetně jeho majitelky vybere právě můj styling, budu moci i já vylosovat jednu výherkyni z vašich řad, která obdrží poukázku v hodnotě 1000 Kč.

Tak tedy – vyhrál můj styling?

Nebudu vás napínat – bohužel nevyhrál..

Vítězkou soutěže se stala Soňa Višňovská z blogu Tvoriť a l’úbiť. Tím pádem tisícikorunová poukázka putuje k jedné ze čtenářek Soniného blogu. Nevadí. Není všem soutěžím konec. Soně samozřejmě k vítěztví gratuluju!

Víc o vyhlášení vítězky a všechny nafocené soutěžní stylingy najdete na blogu Bella Rose TADY, tak se mrkněte.

Já vám všem, které jste se do soutěže se mnou zapojily, moc děkuju! Nezapomeňte, že do 3.6. můžete uplatnit 20% slevu na nákup v Bella Rose. Při nákupu stačí pouze napsat kód MYFUNTASTICLIFE.

A teď mi napište, který ze soutěžních stylingů květinového zátiší se líbil nejvíc vám?

A prosím vás, samozřejmě nečekám, že budete všechny psát, že to byl ten MŮJ!:)) Zajímá mě, který styling by zvítězil u vás, kdybyste byly v porotě.

Ještě jednou díky a mějte se krásně!:)

 

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *