SANDÁLKY NA PODPATKU, VE KTERÝCH VYDRŽÍTE BĚHAT CELÝ DEN? NAŠLA JSEM JE!

Ruku na srdce, kolikrát jste si chtěly (Záměrně píšu tvrdé y, protože předpokládám, že chlapi problémy s podpatky neřeší.) koupit nádherné sandálky na podpatku, ale odradilo vás to, že podpatek je příliš vysoký a tvar příliš úzký?

A taky máte doma několik párů bot, který jsou sice nádherný, ale jen při pohledu na ně vás bolí nohy? A tak stejně vždycky radši sáhnete po něčem pohodlnějším, ale zároveň ne až tak estetickym? Jó, tyhle situace znám velmi dobře.:)

Přiznávám, že podpatky, na kterých jsem běžně pobíhala, když mi bylo dvacet, už teď v pětatřiceti nějak nedávám. Na druhou stranu jsem ženská a podpatky nosím ráda. Navíc jsem malá, měřím jenom 159 cm, takže jsem na ně zvyklá už od raný puberty. Jenže čím jsem starší, tím míň na nich vydržím.

Taky se mi za ty roky noha víc “rozplácla”, a tak nosím o číslo větší velikost než ve dvaceti. Chodidlo se holt během života mění. Najít boty, který nebudou mít vražednej podpatek, a na kterých vydržím pobíhat přes den po městě, je pro mě čím dál tím těžší. A když už je tvar i podpatek ok, potom je to zase styl á la důchodkyně.

Ale hurá! Objevila jsem značku, která myslí i na nás, ženy s “kachními” chodidly. Značka New Look totiž prodává boty s označením wide fit (široký střih) a s nízkými stabilními podpatky.

Koupila jsem, vyzkoušela a musím říct, že to je přesně střih pro mě. Včera jsem v nich pobíhala po městě víceméně celý den a následky žádný. Takže, vida. Jde to!

Porovnala jsem sandálky s podobnými, které jsem si loni koupila v Zaře.

Podpatek u nových bot je nižší, širší, stabilnější.

Špička boty má opravdu širší tvar než u bot ze Zary. Takže visačka “Wide fit” nelže.

boty/New Look

Víc bot s širším střihem najdete TADY.

Obecně bych uvítala, kdyby širší střih bot zavedlo víc značek. Protože ne každá máme nožky jako Meghan Markle. (To je snoubenka prince Harryho, kdybyste nevěděli.) Nedávno jsem stála u pokladny v supermarketu a viděla jsem jí na obálce časopisu. První, co mě na ní upoutalo, byly její neskutečně, ale fakt neskutečně šíthlý nožky. No, bohužel nemám to štěstí mít nohy jako Meghan Markle, takže já “Wide fit” opravdu oceňuju!:)

 

10 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *