RŮŽOVÁ KERAMIKA? TAHLE JE NÁDHERNÁ!

Hezké jaro, přátelé!

Dneska mám pro vás opět dekor inspiraci. Nevím, jaký servis používáte doma vy. My máme čistě bílé talíře. Jsou jednoduché a univerzální a hodí se k jakémukoliv prostírání.

Kdyby se mě někdo zeptal, jestli bych šla do růžové keramiky, asi bych odpověděla, že spíš ne. Pod růžovou keramikou si představím růžový servis s kytičkama, který má jakože imitovat starodávný servis po babičce.

Ovšem od tý doby, co jsem viděla práci keramické designérky Lindsay Emery, jsem na růžovou změnila názor.

Je neuvěřitelný, jaký mají někteří lidi cit pro estetiku a vůbec, talent na vytváření nádherných a vkusných věcí. Vždycky takový lidi obdivuju a fandím jim.

Lindsay Emery, kterou jsem nedávno objevila na Pinterestu, je majitelkou Suite One Studio, kde svoje keramické výrobky nejen prodává, ale zároveň je sama navrhuje a se svým týmem ručně vyrábí.

Na její keramice se mi líbí kontrast nedokonalých tvarů (všimněte si, že talíře a misky nejsou všechny stejně kulaté) a luxusního nádechu v podobě zlatých okrajů.

Není to nádhera?

Lindsay nepracuje jen s růžovou. I servis v modré barvě je senzační!

fotky/suiteonestudio.com. pinterest.com

Keramiku od Lindsay Emery najdete na suiteonestudio.com a anthropologie.com. Případně její výtvory můžete sledovat na Instagramu.

Co na tenhle styl říkáte vy? Líbí?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *