ROMANTIC SPRING

 

Po několika měsících jsem zpátky doma v Čechách. Jako vždycky jsem se moc těšila. Na to, že oslavíme s rodinou druhé narozeniny mojí dcerky, na pokec s kamarádkami, na náš dům a vůbec.. na normální český život se vším všudy. I s tím blbým počasím. Ono totiž to neustále slunečné počasí, které máme v Dubaji, mi občas leze na nervy právě svojí jednotvárností. Jo, fakt!

Jenže plány jsou jedna věc a realita je věc druhá. Hned třetí den po mém příletu z Dubaje jsem skončila v mělnické nemocnici s virem, který jsem si nejspíš přivezla s sebou. Pár dní jsem si poležela na kapačkách a další týden jsem strávila s antibiotiky doma. Schůzky, hory, které jsme měli v plánu a vůbec všechno, na co jsem se těšila, se muselo zrušit nebo odložit. Ale naštěstí už je všechno v pohodě a jsem víceméně fit. Takže se snažím dohnat všechno, co jsem nestihla. Mezitím se příroda probudila k životu (a já taky :-)) a je moc fajn vyrážet ven na procházky a kochat se rozkvétajícími stromy. Počasí se teda trošku zkazilo, ale fakt mi to nevadí. Večer hodím pár polen do krbu, naliju si skleničku bílého a myslím na to, že doma je prostě doma…

K mému outfitu:

Tyhle romantické šaty mám od mojí maminky z jejího obchodu. (Ano, moje mamka má už víc než 25 let obchod s oblečením. Proto ten můj blízký vztah k módě.:-D) Jejich volánový střih a květinový vzoreček je na jaro jako dělaný. Lodičky jsou můj ůlovek od Bati. Můžu říct, že pohodlnější lodičky jsem na noze neměla. Mají speciální gelovou vložku, takže fakt bačkory..

Šaty a kabelka: Módní Mix, Náušnice: Promod, Boty: Baťa

Foto: Monika Váňová

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *