POJĎTE SE MNOU DO SOUTĚŽE O KRÁSNÉ DOPLŇKY DO BYTU A ZAHRADY OD BELLA ROSE

Zdravím vás!

Můj dnešní příspěvek je tak trochu slavnostní. Vyhlašuji totiž soutěž! Vlastně ne já, ale internetový obchod Bella Rose.

Pokud tenhle obchod ještě neznáte, určitě se do něj podívejte. Specializuje se na doplňky do bytu a zahrady ve vintage skandinávském stylu.

Já mám z Bella Rose tuhle nádhernou zelenou vázu, která zdobí můj venkovní stůl u mě v Dubaji. Není úžasná?

A jak tedy budeme soutěžit?

Pravidla jsou celkem jednoduchá. Pod tenhle článek mi napište komentář, (Nepište, prosím, komentáře na Facebook.) s jakým doplňkem z e-shopu Bella Rose a jak byste si doma vykouzlili krásnou atmosféru?

Soutěže se zúčastňuju i já a další české blogerky. My ale soutěžíme trochu jinak. Naším úkolem je nafotit květinové zátiší s vázou Kähler od Bella Rose. Odborná porota, která se skládá z týmu Bella Rose a jeho majitelky Martiny, potom ve čtvrtek 24. května vyhlásí vítězný styling.

Blogerka, která zvítězí, potom bude moci vylosovat jednoho výherce z řad svých čtenářů, kteří se zúčastnili soutěže a napsali komentář pod článek. Vylosovaný výherce obdrží poukázku v hodnotě 1000 Kč na nákup v e-shopu Bella Rose.

To znamená, pokud zvítězím se svým stylingem mezi blogerkami já, vyhraje potom i jeden z vás. Jen nezapomeňte napsat požadovaný komentář.

A to ještě není všechno! Jako čtenáři mého blogu získáváte automaticky, aniž byste museli vyhrát, 20% slevu na nákup u Bella Rose. Stačí jen při vašem nákupu použít kód MYFUNTASTICLIFE. Sleva platí od teď až do 3.6. Takže toho koukejte využít!

Tak tohle je, přátelé, můj soutěžní styling vázy Kähler. Doufám, že se vám líbí!

Stál mě dvě spálená chodidla, když jsem během “stajlování” a focení vázy běhala bosa po naší terase v Dubaji, která měla kolem poledne snad sto stupňů. Ale aspoň vidíte, že jsem se do soutěže vrhla s nadšením.:) A doufám, že vy taky!

Na závěr to všechno ještě jednou shrnu, abyste opravdu věděli, co máte dělat:

  1. Mrknout na stránky Bella Rose a vybrat si jeden doplňek.
  2. Doplňek napsat do komentáře tady pod článkem, plus napsat jak byste s ním vykouzlili příjemnou atmosféru.

Link do e-shopu Bella Rose přidávám ještě jednou pro sichr TADY.

Tak co, jdete do toho se mnou?;)

P.S. Pokud máte ohledně soutěže jakýkoliv dotaz, neváhejte mi napsat buď komentář sem nebo e-mail na jindra@myfuntasticlife.com

 

10 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *