PODÍVEJTE SE NA OBRAZY A BYT DESIGNÉRA JANA SKÁCELÍKA. OBOJE JE KRÁSA!

Něco se těm sociálním médiím nedá vytknout – díky nim člověk nachází spoustu šikovných lidí, které by možná bez všech těch Fejsbuků a Instagramů ani nenašel. Je tu víkend a jak víte, to je u mě na blogu vždycky čas na inspiraci z oblasti interiéru.

Tentokrát mě nadchla práce českého designéra a malíře Jana Skácelíka. Abstraktní obrazy, které maluje, skvěle vyniknou v minimalistickém nebo retro interiéru. Vkusné, čisté, v zajímavých barevných kombinacích.

A vlastně krásné nejsou jen obrazy, ale i celý Honzův byt, kde jsou fotky pořízené. Jak vidíte, rád sbírá nábytek a dekorace z padesátých let minulého století (taky jste měli u babičky tu pruhovanou komodu?:)) a jak sám říká, zařizování a dekorování jeho bytu je nikdy nekončící práce.

Musím říct, že po těch všech strohých černobílých interiérech, které zaplavují internet, je tohle taková svěží barevná změna a mně osobně se tenhle retro styl líbí. A to, že to všechno tak pěkně “vystajloval” chlap – klobouk dolů!

Obrazy Jana Skácelíka zakoupíte na Tictail.com. Můžete ho sledovat i na jeho Instagramovém profilu @janskacelikart, případně na profilu @restyleart, kam přidává fotky z interiéru jeho bytu.

foto/archiv Jana Skácelíka

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *