PLEŤOVÝ OLEJÍČEK A MASTNÁ PLEŤ? U MĚ JEŠTĚ NEDÁVNO TABU. AŽ JSEM VYZKOUŠELA TENHLE.

S mastnou pletí bojuju už roky. Vlastně skoro pětadvacet let od mého vstupu do puberty, kdy se moje pleť změnila. K horšímu samozřejmě. Rozšířené póry (o kterých jsem do té doby neměla ani tušení, že vůbec na obličeji existují) a mastící se čelo a nos. Ačkoliv se moje pleť v průběhu let celkem zklidnila, mastnější už bude asi vždycky. Proto jsem se vždycky raději vyhýbala pleťovým olejíčkům. Představa, že si na mojí už tak mastnou pleť namažu ještě olej, mě děsila. Nikdo nechce vypadat jako hranolky, ze kterých kape přepálený omastek.

Jenže nedávno mi můj muž přivezl z pracovní cesty tenhle rozjasňující a vyživující olejíček od řecké přírodní značky Korres. Je úžasnej! (Můj muž samozřejmě!) Trochu jsem se obávala, ale zkusila jsem ho a musím říct, že mě naprosto dostal! (Ten olejíček.) Po nanesení se totiž krásně vpije do kůže a za pár minut není po mastnotě na obličeji ani památky. Pleť je po něm krásně vláčná a hebká. A hlavně – olejíček nádherně voní po růžích, takže je to opravdu radost se s ním namazat.

Aplikuji ho ráno i večer, a to nejen na obličej a krk, ale i dekolt. Ráno už přes něj nenanáším žádný krém, ale dávám rovnou make-up. Večer potom přes olejíček ještě mažu noční krém Wild Rose ze stejné řady od Korres. Samozřejmě ne hned, ale po pár minutách, kdy se olejíček vpije do kůže. Jak říkám – žádná nežádoucí mastnota, jenom krásně hebká pleť. Olejíček si tak vydobyl čestné místo na mojí poličce v koupelně. Mám z něj velkou radost a rozhodně vám ho doporučuju vyzkoušet. Vánoce se blíží – co si třeba o něj napsat Ježíškovi?

Pleťový olej Korres Wild Rose/Profimed

1 Comment

  • Janka Bianka napsal:

    Značku poznám, no nemala som zatiaľ nič. Ja mám tiež mastnú pleť a najlepšie mi na nej sedí šípkový olej. Ten si dokáže poradiť aj s mojimi nezahojenými jazvičkami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *