PAMATUJETE NA TYHLE ŠATY Z PRETTY WOMAN? LETOŠNÍ JARO JSOU ZPÁTKY!

Ahoj vám všem, moji milí!

Tak jsem opět na “dovolený” doma v Čechách. Můžu vám říct, že jsem myslela, že tu teda bude o něco lepší počasí, ale jak tak koukám, jaro zatím nikde. Takže jsem opět vytáhla zimní kabát a během večerů topím v krbu. Ale zimní outfity vám už ukazovat nebudu, myslím, že už máte všichni zimy dost a jste spíš naladěný na to jaro, že jo?

Tak teda k těmhle puntíkatým šatům…

Když jsem si je před pár týdny v Dubaji kupovala, vůbec mi souvislost s Pretty Woman nedošla. Jednoduše se mi líbily. Puntík je jeden z hlavních trendů nové sezony, takže je ho všude po obchodech celkem plno.

O puntíkatých vzorech jsem vám psala v TOMHLE článku – můžete mrknout, pokud vám unikl. Nejčastěji jsou k vidění v klasický černobílý variantě. Mě ale zaujala víc tahle hnědá. Přijde mi na léto taková měkčí a jemnější.

To, že v podstatě stejný šaty měla i Julia Roberts ve filmu Pretty Woman, mě v tu chvíli vůbec nenapadlo. Upozornila mě na to až moje sousedka, která evidentně zná tenhle film nazpaměť a začala mi hned vysvětlovat, kdy přesně se ve filmu objevily.

Ano, má pravdu, předsedo. Byly v tý scéně s dostihy. Jako důkaz, že nekecám (i sousedka), přikládám fotku..

Jen tak pro představu – premiéra filmu Pretty Woman se konala v květnu roku 1990. Takže za dva roky to bude třicet let. Páni!!! Letí to, co?

To, že jsou tyhle šaty opět v “kurzu”, potvrzuje fakt, že se móda neustále vrací. Jak říká moje maminka: “Co by taky novýho vymýšleli. Pořád máme jen dvě nohy a dvě ruce..”

A tak jsou tu tyhle puntíkatý šaty po téměř třiceti letech zpátky. Nepotřebují žádný velký styling. Stačí přidat jen zářivý úsměv á la Julia Roberts.

Přeju vám všem krásný začátek jara. A nebojte, i na šaty určitě brzo dojde!;)

šaty/Mango, pásek/Banana Republic, kabelka/Mango

foto/Michael Kruger

 

3 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *