OUTFIT: BAREVNÝ RETRO SVETŘÍK

O návratu retro svetříků jsem vám psala před časem v TOMHLE článku. I já jsem jich pár kdysi měla v devadesátých letech. Od tý doby jsem na tuhle módu trošku pozapomněla.

Až donedávna, kdy jsem si pořídila tenhle barevnej. Je fakt, že teď je na něj ještě pořád dost teplo, ale až teploty trochu spadnou, bude skvělej k džínám nebo džínový sukni. Svetr už je výrazný sám o sobě, takže v pohodě stačí jeden výraznější doplněk jako jsou retro brýle nebo náušnice.

svetřík/Asos, červené brýle/Stradivarius, bílé brýle/Asos, náušnice/Zara (již nejsou na webu), boty/Converse

Jinak jsem během prázdnin propadla on-line nákupům. Nechtělo se mi v těch šílenejch vedrech nikde lítat po obchodech, takže jsem si nakoupila v klidu a v pohodě z domova. (viz tenhle svetřík) A musím říct, že u mě to fungovalo skvěle. Moje výhoda je, že mám konfekční velikost (38), takže dobře zapadám do tabulek a všechno, co jsem si objednala, mi sedlo. Moje další úlovky uvidíte brzy v dalších příspěvcích.;)

Mezi moje oblíbené e-shopy patří ASOS, LASCANA nebo TAMSIN LONDON.

A jak jste na tom vy a nákup oblečení přes internet?

Nakupujete přes e-shopy nebo preferujete kamenné obchody, kde si můžete všechno vyzkoušet? Dejte mi vědět v komentářích tady pod článkem, tohle téma mě opravdu zajímá!

 

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *