O MNĚ

Ahoj!

Asi bych se vám měla na úvod představit, tak to udělám jako soutěžící v AZ kvízu. Jmenuju se Jindra Chrvalová, je mi 36 let, jsem vdaná, mám dvě děti a žiju sedm let v Dubaji. Mými koníčky jsou móda, fitness a cestování.

A teď vážně…:)

Tenhle blog píšu od roku 2015. Přivedla mě k němu láska k módě, která mě provází už od dětství. Pocházím totiž z rodiny, kde se skoro všechny ženy pohybovaly nějakým způsobem v módním odvětví, takže se o u nás doma o módě hodně mluvilo a dost se kolem ní všechno točilo. Já se vlastně teď díky blogování v tomhle oboru pohybuju taky, i když jiným způsobem než moje maminka, babičky a pratety.

Můj blog bych sice zařadila do kategorie módní, ale dávám sem i inspiraci z oblasti interiérového designu, a tak nějak stylový věci vůbec, který mi momentálně leží v hlavě. Dost často taky píšu články ze života v Dubaji.

Skrz tyhle stránky bych chtěla ženám přinést hlavně inspiraci a taky jim dodat sebevědomí. Ani já nejsem dokonalá. Není mi už dávno pětadvacet, (Vlastně je mi ještě o jedenáct let víc!!) jsem máma od dvou dětí a nemám postavu modelky. I tak si ale módu užívám. Sama pro sebe, pro radost. A navíc, móda není o věku, takže i vy se toho nebojte!!

Potěší mě vaše komentáře!

Pokud mi chcete napsat, jednoduše napište komentář pod článek nebo mi pošlete e-mail.

Případně mě můžete sledovat na sociálních sítích: Facebook, Instagram a Pinterest.

Chcete se o mně dozvědět víc?

Není problém, klikněte SEM nebo SEM.

Jak už jsem psala, budu ráda, když vám můj blog přinese inspiraci, a strávíte u něj příjemnou chvilku. Třeba s ranní kávou nebo skleničkou vína. Kterou mimochodem miluju i já.;)

Jindra