O MNĚ

Ahoj, vítejte u mě na blogu! Pokud vás zajímá móda a styl, pak jste tu správně!

 

Jmenuju se Jindra Chrvalová a tenhle blog píšu od konce roku 2015. Přivedla mě k němu právě láska k módě, která mě provází už od dětství. Pocházím totiž z rodiny, kde se skoro všechny ženy pohybovaly nějakým způsobem v módním odvětví, a tak tento osud “postihl” i mě. Byl to odjakživa můj největší koníček.

Můj blog bych sice zařadila do kategorie módní, ale dávám sem i inspiraci z oblasti interiérového designu a tak nějak stylový věci vůbec, který mi momentálně leží v hlavě. Dost často taky píšu články ze života v Dubaji, kde žiju šestým rokem s mojí rodinou. Všechno je rozřazený (doufám přehledně) do kategorií, který najdeš v hlavním menu.

Skrz tyhle stránky bych chtěla ženám přinést inspiraci a taky jim dodat sebevědomí. Ani já nejsem dokonalá. Není mi už dávno pětadvacet (vlastně je mi ještě o deset let víc), jsem máma od dvou dětí a nemám postavu modelky. I tak si ale módu užívám. Sama pro sebe, pro radost. Život je krátkej. A navíc, móda není o věku, takže i vy se toho nebojte!!

Můj život ale není jen Dubaj. Doma v Čechách se během roku ukazuju celkem často a najdete mě i na různých českých blogerských portálech – elitebloggers.cz, blogerky.cz, bloggersre.com nebo třeba daybyme.com.

Moc mě potěší vaše komentáře!! Pokud mi chcete napsat, jednoduše napište komentář pod článek nebo mi pošlete e-mail.

Případně mě můžete sledovat na sociálních sítích: Facebook, Instagram a Pinterest.

Chcete se o mně dozvědět víc? Není problém, klikněte sem.

To je na úvod asi všechno. Jak už jsem psala, budu ráda, když vám můj blog přinese inspiraci, a strávíte u něj příjemnou chvilku. Třeba s ranní kávou nebo skleničkou vína.;)

Jindra