O MNĚ

Ahoj, vítejte na mém blogu!

Asi bych se vám měla na úvod představit, tak to udělám jako soutěžící v AZ kvízu. Jmenuju se Jindra Chrvalová, je mi 36 let, jsem vdaná, mám dvě děti a žiju sedm let v Dubaji. Moje koníčky jsou móda, fitness a cestování.

A teď vážně…:)

Tenhle blog píšu od konce roku 2015. Přivedla mě k němu láska k módě, která mě provází už od dětství. Pocházím totiž z rodiny, kde se skoro všechny ženy pohybovaly nějakým způsobem v módním odvětví, takže se o u nás doma o módě hodně mluvilo a dost se kolem ní všechno točilo. Já se vlastně díky blogování v tomhle oboru pohybuju taky, i když jiným způsobem než moje maminka, babičky a pratety. (Asi by se divily…)

Na mém (módním!) blogu bych chtěla ženám přinést hlavně inspiraci a taky jim dodat sebevědomí. Ani já nejsem dokonalá. Není mi už dávno pětadvacet,  jsem máma od dvou dětí a nemám postavu modelky. I tak si ale módu užívám. Sama pro sebe, pro radost.

Kromě módy píšu i články ze života v Dubaji, která je posledních sedm let mým domovem a o dalších (lehoučkých) tématech. Všechny články jsou seřazené podle kategorií.

Potěší mě vaše komentáře!

Pokud mi chcete napsat, jednoduše napište komentář pod článek nebo mi pošlete e-mail.

Případně mě můžete sledovat na sociálních sítích: Facebook, Instagram a Pinterest.

Jak už jsem psala, budu ráda, když vám můj blog přinese inspiraci, a strávíte u něj příjemnou chvilku. Třeba ráno, když si dáváte kafe nebo večer u skleničky vína. Kterou mimochodem miluju i já.;)

Jindra