NÁVRAT K SÍŤOVCE

 

Jestli je něco, co mi v poslední době udělalo radost, tak je to tahle (vlastně celkem obyčejná a tak trochu zapomenutá) síťovka. Už dlouho jsem si chtěla pořídit něco na nákupy, co bude skladné, lehké, vejde se i do malé kabelky, a přitom v tom odnesu velký nákup a bude to ještě navíc cool a stylové. Co mě totiž děsně rozčiluje, tak je množství plastu, které jako rodina vyprodukujeme. A to veškerý odpad zodpovědně třídíme a na nákupy do supermarketu chodím vždycky s několika óbr plátěnými taškami. Jenže ty musím vozit v kufru auta, do kabelky se nevejdou a ne vždycky si je vzpomenu s sebou vzít. Igelitku sice složím, ale ta zase není tak stylová, že jo..:) No a před pár týdny jsem na internetu narazila na článek o české síťovce (článek TADY). Nevím, jestli je to tím, že žiju v zahraničí nebo jestli bych tenhle přístup měla, i kdybych normálně žila tady (doufám, že jo), ale vždycky se snažím podporovat české věci. Zvlášť, když to má nápad, povedený design a vtip. A to všechno tahle česká síťovka rozhodně má. Mrkněte SEM na jejich webovky, kde je srovnání s igelitovou taškou, to mě fakt pobavilo.:) Co mě taky příjemně překvapilo je, že se do ní vejde opravdu velký nákup všech možných tvarů. Ona totiž po rozbalení nevypadá, ale dokáže se roztáhnout do neuvěřitelných rozměrů a pak se zase smrskne. Je tak trochu nafukovací. A nebyla bych to já, abych si jich neobjednala hned několik v různých barvách, aby se mi ke všemu hodily.:-D Takže já odteď všude jen se síťovkou.

A abyste viděli, že to není jen záležitost česká, ale nosí se i ve světě (tím myslím na Pinterestu:-)), tak mrkněte tady na ty fotky.

Já mám tak nějak vůbec ráda retro. Nedávno jsem si pořídila v tomhle stylu i kolo. Jezdí se na něm suprově! Mrkněte SEM.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *