NAKUPUJETE MÓDU PŘES INTERNET? PAK ROZHODNĚ VYZKOUŠEJTE TENHLE CASHBACKOVÝ PORTÁL. DOSTANETE PENÍZE ZPĚT

Musím se přiznat, že až do letošního léta jsem byla k nákupům oblečení přes internet skeptická. Můj názor byl, že člověk si přece tu věc musí vyzkoušet a osahat materiál. Jenže v létě jsem nějak neměla vůbec chuť nikde běhat po obchodech. Chtěla jsem si pořídit pár nových letních věcí, ale nikam se mi kvůli tomu nechtělo.

Takže jsem jednoho dne zasedla k počítači a začala jsem projíždět Asos – jeden z největších internetových obchodů s módou. Riskla jsem to a objednala jsem si pár věcí. Nakonec jsem byla mile překvapená, protože všechno mi perfektně sedlo a bylo přesně takové, jak jsem si představovala. Jednou z těch věcí, které jsem na Asosu pořídila, byl i tenhle overal s leopardím potiskem, který jsem si teď nedávno vzala na Dubai Fashion Week.

V létě jsem ale bohužel ještě netušila, že moje internetové nákupy můžu posunout “o level výš” nakupováním přes cashbackový portál Tipli.cz. Mohla jsem totiž získat peníze zpět a tím pádem pár korun ušetřit. K tomu totiž tenhle cashbackový portál přesně slouží.

 

Pokud jste o tomhle způsobu nakupování  ještě neslyšeli, v krátkosti vám popíšu, jak to celé funguje.

V podstatě je to velmi jednoduché a efektivní. Na stránkách Tipli.cz hned v úvodní stránce najdete malý uživatelský formulář, kde se zaregistrujete.

V kategorii “Obchody“, které jsou srozumitelně rozčleněné do dalších jednotlivých kategorií, si potom vyberete e-shop, ve kterém chcete nakupovat. Jsou jich tam opravdu mraky, od zahraničních značek jako je třeba Zaaful, GAP, Next nebo H&M, až po české značky jako třeba Triola, Loap nebo Draps. Spodní prádlo, dámská, pánská a dětská móda, boty nebo třeba outdoorové oblečení. Myslím, že si vybere každý.

Potom už si stačí jenom vybrat jednotlivý obchod, například již zmiňovaný Asos, kde jsem koupila tenhle skvělý overal a začít nakupovat. Pod jednotlivými e-shopy je vždy jasně napsáno, kolik procent dostanete zpátky z nákupu, případně o jakou jinou slevu se jedná.

Peníze zpátky neboli cashback potom dostanete nejpozději do 48 hodin na váš účet.

A to není všechno.

Tipli.cz není samozřejmě jen o internetových obchodech s módou. Najdete tam všechny možné kategorie zboží. Takže v podstatě pokaždé, když budete chtít cokoliv nakupovat na internetu, vyplatí se nakoupit právě přes tenhle portál. Zvlášť pro ty, kteří přes e-shopy nakupují opravdu často.

Co mi přijde na Tipli sympatické, jsou letáky partnerských obchodů, kde najdete nejaktuálnější akce a novinky. Letáky v přeplněné poštovní schránce jsou většinou spíš na obtíž, tady je ale máte pěkně přehledně všechny pohromadě. Od letáků supermarketů až po letáky dalších obchodů včetně těch s módou. Stačí si jen vybrat, kliknout a pročíst. Za tohle ekologické řešení dávám palec nahoru.

Takže, až příště budete chtít udělat nákupy přes internet, jděte na to chytře přes cashbackový portál. Kdo by nechtěl při nákupech získat peníze zpět?

foto/Nick Arundel

Článek vznikl ve spolupráci s Tipli.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *