NA JAŘE VSAĎTE NA NEOBVYKLÉ A BLÁZNIVÉ BAREVNÉ KOMBINACE!

Já vím, já vím – u vás doma v Čechách jsou zrovna třeskutý mrazy a já píšu o jaru… Věřte mi, že bych si taky moc ráda užila tý pravý zimy s lyžováním a zmrzlým nosem. Tady v Dubaji ale holt máme jaro. A jsme za něj rádi, protože za měsíc už teploty vyskočí opět přes třicítku a s přijemným počasím bude ámen. Tak vás aspoň trochu navnadím.

Já mám jaro v podstatě vždycky spojený s veselýma barvama. Zvlášť tady v Dubaji nosím “zářivky” dost často. V celočerným outfitu mě tu téměř nepotkáte. Je to daný samozřejmě tím neustále slunečným počasím, který si barvy prostě žádá.

Při studování nových módních trendů nacházející sezony jsem zjistila, že o barvy nebude nouze. Jedním z hlavních trendů totiž budou “crazy brights”, což volně přeloženo znamená zářivé bláznivé barvy. Takže se nebojte barevných kombinací, který byste možná jinak ani nezkominovali. Jako já… V tomhle outfitu je dohromady pět barev – oranžová, fialová, růžová, bílá a zelená. Je to trochu nezvyklá kombinace, ale občas je fajn udělat bláznivej úlet.

A taky to má svoje výhody – na přechodu mě nejde přehlídnout!:)

svetr/H&M, kalhoty/H&M, ostatní – starší kousky

foto/Michael Kruger

Jaké budou top barvy nové sezony už víte? Jestli ne, mrkněte SEM!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *