MŮJ RECEPT NA ZDRAVÉ LESKLÉ VLASY? TYHLE DVA PAŘÍŽSKÉ PŘÍRODNÍ PRODUKTY

Po zhruba dvouleté pauze, kdy jsem si odskočila ke krátkým vlasům, jsem zase 100% dlouhovláska. Co si budeme povídat – za prvé: chlapi je mají radši (ten můj určitě) a za druhé: s dlouhými vlasy je míň práce. Když je nejhůř, vlasy se prostě stáhnou do culíku a je to. Jelikož si vlasy barvím o pár odstínů světlejší barvou, potřebuju je pořádně vyživit, aby nebyly vysušené a polámané. Všechny přece chceme mít nádhernou hřívu, no ne?

Už delší dobu používám a nedám dopustit na vlasové sérum pařížské značky Antonin .B. (Už jsem vám ho představovala v minulém článku TADY.) Používám ho po každém umytí. Na moje zesvětlované vlasy je to rozhodně “must have”. Nejde vlasy pořád jenom barvit a fénovat. Musí se jim dodat i výživa, jinak úplně ztratí lesk a sílu a budo vypadat spíš jako chemlon. Sérum vetřu po každém umytí do ručníkem vysušených vlasů. Zabere to minutku, takže žádná zdlouhavá péče. Stačí pár kapek a potom vyfoukat.

Teď navíc k séru přidávám i další produkt, a to texturovací sprej Antonin .B, který slouží jako takový přírodní lak na vlasy. Stejně jako sérum, i sprej obsahuje 100% přírodní složky. Kromě rostlinných výtažků i hnědý cukr a pozor, to mě zaujalo – taky speciálně upravený prémiový rum. (I vlasy musí pít:)) Sprej nastříkám do vyfénovaných vlasů. Vlasy potom nepoletují a účes krásně drží tvar. Na rozdíl od klasického laku na vlasy sprej nelepí, takže účes nevypadá jako helma, ale působí přirozeně. Jak už jsem psala v předešlém článku, sérum i sprej je v dostání v malém cestovním balení, takže ho vozím i no mojí obvyklé trase Dubaj – Praha.

Vlasové sérum a texturovací sprej pařížské značky Antonin .B najdete na e-shopu Ladybio.cz. Pokud budete potřebovat poradit (nejen) s vlasovou kosmetikou, určitě se na holky z Ladybio obraťte. Jsou to odbornice na přírodní kosmetiku všeho druhu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *