LESKLÉ A HEBKÉ VLASY DÍKY PŘÍRODNÍMU LUXUSU Z PAŘÍŽE

Za poslední rok jsem dala mým vlasům celkem zabrat. Hledala jsem totiž ten správný odstín zrzavé, což znamenalo nekonečné experimentování s barvením. Odstín jsem sice nakonec našla (Haleluja!), ale výsledkem zůstaly poničené a vysušené konečky. (Jako bych to v mým věku nevěděla..!) Proto jsem uvítala v rámci spolupráce s e-shopem Ladybio.cz otestování vlasového séra značky Antonin .B.

Sérum má za úkol vlasy vyživit zevnitř a dodat jim lesk a sílu. Je určené primárně pro vysušené a barvené vlasy. Přiznám se, že jsem se množství přírodních olejů, které sérum obsahuje, trochu obávala. Mám totiž rychle se mastící vlasy, a tak jsem je nechtěla mít jako “zcenený nudle”, jak by řekla moje babička. Z výsledku jsem ale byla velmi mile překvapená.

Použití je neskutečně jednoduché a hlavně rychlé. Po umytí vlasů a vysušení ručníkem nakapu 3 kapky vlasového séra do dlaně. Výhodou je dávkovací kapátko, takže se nemusíte bát, že to přeženete. Navíc vám díky úspornému dávkování balení vydrží dlouho. Rozetřu sérum v dlaních a vmasíruji POUZE do délek a konečků vlasů. Potom vlasy buď nechávám volně uschnout nebo je vyfoukám fénem přes kulatý kartáč. Hotovo.

A voilá! Výsledek samy (ano, vy ženy) vidíte na fotkách. Vlasy jsou krásně hebké, konečky uhlazené a světe div se, nejsou vůbec mastné. Za ten měsíc používání musím říct, že je to celkem návyková záležitost. Sérum Antonin .B používám po každém umytí. Tady v Dubaji moje vlasy dostávají zabrat i díky sluníčku a odsolované vodě, takže péče navíc rozhodně neuškodí. Jinak se mi na séru líbí malé balení, které se v pohodě vejde do menší kosmetické taštičky, takže ho můžete vzít i na dovolenou k moři, kde se vám bude určitě hodit.

A to hlavní si nechávám nakonec. Vlasové sérum Antonin .B je 100% přírodní. Obsahuje rostlinné výtažky a přírodní lipidy. Žádné silikony ani jiná chemie. Sérum nebylo testováno na zvířatech, je veganské a posbíralo také několik ocenění. A navíc – značka Antonin .B je z Paříže. Oh la la!

Vlasové sérum Antonin .B koupíte na e-shopu ladybio.cz, který se specializuje na přírodní kosmetiku. A pozor – na e-shopu jsou momentálně letní slevy, tak mrkněte!

Článek vznikl ve spolupráci s ladybio.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *