JSTE PŘIPRAVENÉ NA PRÁZDNINY?

Všechny vás zdravím!:)

Věříte tomu, že jsou tu zase letní prázdniny? Taky vám ten rok tak neskutečně utekl? Mě úplně šíleně! Navíc od tý doby, co žiju v Dubaji, se na léto těším víc než kdy jindy. Léto v Dubaji je totiž peklo. Ano, ty teploty tomu peklu opravdu odpovídají. Vždycky se těším sem domů do Čech (ano, už jsem zpátky doma:)) nebo prostě kamkoliv, hlavně pryč z Dubaje.

Tentokrát moje prázdniny budou o něco pestřejší než za poslední roky. Plánuju totiž cestovat, což teď od narození dcery moc nešlo. Dokonce se chystám i hodně daleko. Zatím vám víc prozrazovat nebudu, nechci to zakřiknout, ale pokud to všechno vyjde, určitě se o tom u mě na blogu dozvíte.;)

Na moje prázdninové cestování připravuju samozřejmě i můj šatník a co jsem tak viděla po obchodech (kamenných i internetových), mám pocit, že letošní letní sezona patří HLAVNĚ šatům. Letních šatů je letos prostě nějak víc než jindy. A to je dobře! Nevím jak vy, ale já na šaty nedám dopustit. Pokud mají pohodlný a volný střih, není pro mě na léto nic pohodlnějšího.

Pokud nemáte v okolí žádný kloudný obchod, mrkněte na internetové obchody OTTO, MONSOON nebo MANGO. Mají v nabídce tolik krásných letních šatů, že je opravdu těžký si vybrat.

Já jsem si na tohle léto pořídila hned několikery šaty v různých stylech, takže mám pocit, že jsem připravená na všechny možný příležitosti. S dětma na hřiště, na pobíhání po městě, s mužem na večeři…

A vám radím to samé: Buďte připravené! Není nic horšího než vzít si na výlet příliš malý boty nebo během romantický dovolený u moře přemýšlet nad tím, že jste si přece jenom měla koupit ty krásný plážový šaty, který jste viděla v obchodě. Letní prázdniny trvají jen dva měsíce a to je sakra krátká doba. Takže se na ně přichystejte a pořádně si je užijte!

 

A nezapomeňte mi dát vědět tady do komentářů, co jste si na léto pořídily a z čeho máte radost vy.;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *