IN THE GREEK STYLE

 

Z nadpisu a úvodního obrázku by se vám mohlo zdát, že jsem si odskočila z Dubaje do Řecka. Ne, přátelé, nenechte se zmýlit. Když můžeme mít v Dubaji nejvyšší budovu světa, proč bychom tu nemohli mít taky řeckou tavernu? Jmenuje se jednoduše Fish Dubai a nachází se na pláži v komplexu hotelů Westin a Le Méridien.

Na pláž k hotelu Westin chodím s dětmi skoro každý víkend a už dlouho jsem toužila se do téhle stylové restaurace podívat. Jenže víte, jak je to s návštěvou restaurace s malými dětmi. To je pro rodiče nutné zlo..:-) Říkala jsem si, že sem se poprvé vydám sama, abych si zážitek mohla vychutnat. No a před pár dny se mi to poštěstilo. (Bez dětí!!:-D) Musím vám říct, že pokud sem vkročíte, rázem budete mít pocit, že jste na ostrově Santorini. Interiér taverny je fakt velmi stylový a tím, že je restaurace otevřená s výhledem na moře, má jedinečnou atmosféru. Byli jsme tu tedy jen přes den, takže jsem přišla o zážitek západu slunce, ale myslím, že jsem tu určitě nebyla naposledy. Večery tu musí být fantastické! Já osobně mám řeckou kuchyni moc ráda, tzaziki patří k oblíbeným jídlům v naší rodině. Nicméně Fish Dubai nenabízí jen řeckou kuchyni, ale i tureckou. Velkou část nabídky tvoří ryby a mořské plody, ale nechybí ani ostatní druhy masa nebo třeba tradiční řecká mousaka. Takže až budu někdy vybírat, kam na večeři s mužem, chci se sem určitě vrátit.

Judging by this post’s headline and the opening picture, you may have thought I’ve been teleported from Dubai to Greece. No, my dears, don’t be fooled. When you can have the world’s tallest building in Dubai, why not an authentic Greek taverna? It is simply named Fish Dubai and it’s located on the beach between the Westin and Le Méridien hotels.

I go to the beach at the Westin hotel almost every weekend and I longed to visit this stylish restaurant for a while now, but you know how what it’s like to visit a restaurant with small kids. It’s can be a bit of a nightmare for parents. I was lucky enough to find myself with no kids for the first time in a while, so I decided to enjoy this experience by popping in. I have to tell you that as you step in, you will suddenly feel like you are on the little Greek island of Santorini. The interior of the taverna is really stylish and the restaurant has an opened view to the sea and has a unique atmosphere. We were here during the day, so I missed the sunset, but I think I’ll be back again to do sunset! Evenings here must be fantastic! I personally like Greek cuisine very much, tzaziki is one of the favorite meals in our house. However, Fish Dubai does not offer only Greek cuisine but also Turkish. A large part of what’s on offer is fish and seafood, but there are also other types of meats and the ever popular traditional Greek dish, Moussaka. So next time I get the chance to go and have dinner with my hubby, I want to come back here again!

K mému outfitu..

Nedávno jsem si pořídila tyhle šaty s výšivkou. Folklorní styl mám moc ráda a tyhle šaty vypadají jako lidový kroj v moderním pojetí.:) A hodí se sem úplně perfektně, co říkáte?

šaty: Bershka, šátek: Mango, boty: Zara, kabelka a brýle už jsou starší

Something about my outfit..

I bought this dress with embroidery couple of weeks ago. I really love the folklore style and this dress looks like a traditional folk costume in a modern concept.:) And it suits here perfectly, what do you think?

dress: Bershka, scarf: Mango, shoes: Zara, bag and sunglasses are my older pieces

Photo credit: Michael Kruger + Fish Dubai web gallery

.

.

Líbí se vám folklorní styl? Podívejte se na podobný outfit TADY.

Do you like a folklore style? Have a look at similar outfit HERE.

6 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *