HURÁ, PRÁZDNINY ZAČÍNAJÍ!

Do školy už sice nechodím, na prázdniny se ale pokaždý těším jako malá holka. Poslední dny v Dubaji už byly nesnesitelný. 46°C ve stínu. Nedalo se venku dělat už vůbec nic. Přebíhali jsme z klimatizace do klimatizace a odpočítávali dny do našeho odletu domů do Čech.

A dočkala jsem se. Jsem konečně doma. Venku svítí sluníčko, ráno mě budí kokrhající kohout a večer před spaním poslouchám otevřeným oknem kuňkání žab ze sousedova rybníčku. Moje osmaosmdesátiletá babička nám na přivítanou napekla čtyři štrůdly (ihned se po nich zaprášilo) a maminka mi dala do oken muškáty. Není to paráda? Těším se na moje kamarádky, až si spolu dáme některý večer víno a probereme, co je u nás ve městě novýho. (Většinou nic samozřejmě.:)) Taky se těším, až zase trošku pohneme se zařizováním našeho domku (ještě stále není úplně hotový) a taky na cestování, který mě o prázdninách čeká. Brzy vám prozradím, kam se chystám…

Napadlo mě, že by se vám možná hodil můj tip na rodinnou dovolenou. Loni jsem byla s dětma v Polsku a tahle dovolená předčila všechna moje očekávání. Článek a tip na skvělé ubytování najdete TADY.

A ještě jeden užitečný článek – Jak se efektivně zabalit na dovolenou.

Tak tedy… Přeju vám všem krásné letní prázdniny! Pořádně si je užijte a nezapomeňte mi dát vědět, kam se chystáte vy.:)

top, sukně, náušnice, boty – vše Mango

foto/Michael Kruger


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *