HUDEBNÍ TRIČKO

 

Jak o mně říká můj muž – jsem taková festivalová harcovnice. Mám totiž ráda letní fesťáky, koncerty, hudební kluby a hudební akce vůbec. Bylo to tak, když mi bylo dvacet, mám to stejně v téměř pětatřiceti a nejspíš to tak budu mít i v šedesáti… Nikdy jsem úplně nemusela diskotéky, tíhnu spíš k rockový scéně, i když je fakt, že čím jsem starší, tím je můj hudební záběr šiřší. (Že by to ovlivnily ty dva porody..?:-D) Každopádně v poslední době vyhledávám spíš akce menšího rozsahu. Totiž jak jsem malá, tak když je potom moc lidí, tak nevidím na pódium.:)

Ale bez hudby ve svým životě nedám ani ránu.

Pokud bych měla shrnout, co teď momentálně tak nějak nejvíc poslouchám, pak to jsou: The Doors, Radiohead, Jamiroquai, Lenny Krawitz, soundrack k Pelíškům, písničky z filmu Kdyby tisíc klarinetů (při tom se fakt dobře vaří!) a soundtrack k filmu Guardians of the Galaxy 2 – film jsem neviděla, ale ta hudba je naprostá pecka! Do mých oblíbených skupin zasvěcuju i moje děti. Zjistila jsem totiž, že i přes mojí snahu nechtějí moc zpívat lidovky a dětský písničky a ani nechtěj, abych jim je zpívala já. Nejradši mají Ivana Mládka, The Prodigy, Freestylers a Mr. Oizo. To pařej vostošest.:-D

Teď k módě..

Pamatujete si můj nedávný článek o velkém comebacku hudebních triček nebo-li band tees? Psala jsem v něm, že hudební trička rozhodně nejsou jen pro puberťačky, ale můžeme ho s klidem zakomponovat do našeho šatníku i my – ženy patřící do skupiny 30+. Pozor, tím myslím i 40+, 50+, 60+…!!!;) Článek s inspirací najdete TADY, takže na něj určitě mrkněte, vypadá to fakt dobře, jen se toho nesmíte bát!

Dneska přidávám jednu z variant, jak hudební tričko nosím já.. Jsem velká Doors fanynka, takže tohle tričko pro mě byla jasná volba. A taky se dobře hodí k tý kabelce, že jo..:) Pokud neobjevíte tričko vaší oblíbené skupiny (zpěváka, zpěvačky) nikde v obchodě, tak se mrkněte na online obchody. V Čechách je jich spousta, například hudebnitricka.cz, musicwear.cz nebo třeba luckybastard.cz.

Moje Doors jsem koupila TADY.

Takže, C´mon baby light my fire.;)

So, my hubby is always calling me an experienced music festival diva and he’s quite right because I love music festivals, concerts, clubs and generally all music events. It was like this when I was twenty, it’s like that now and I think this will be the same even when I am sixty! I’ve never been a disco maniac, but I rather like a bit of rock music. However, the older I’m getting, the wider the range of music I listen to now. (Do you think it has to do something with the two kids? Perhaps!) Just recently I am more into smaller music festivals and clubs. One of the reasons for this, is that I am quite short and when there’s a huge crowd of people, I am not able to see the stage.

But generally, it won’t be me without the music.

What do you think I’ve been recently listening to recently? Well, lets see…The Doors, Radiohead, Jamiroquai, Lenny Krawitz, some older Czech movie soundracks and mainly the soundrack of the movie Guardians of the Galaxy 2. I haven’t seen this film but I have to say that this soundtrack is really amazing! I try leave this music open to my kids, but unfortunately they are not very interested in it or signing kids songs or even Czech folk songs. I have to say though, what they really love are the Prodigy, the Freestyrers and Mr. Oizo. When they hear some of this, they dance like crazy!

Now something about my outfit…

Do you remember my recent post about the big comeback of the rock band t-shirts? I wrote that band tees aren’t just for the teenagers but even, without a doubt, for us ladies who are 30 plus! ( I mean even ladies 40+, 50+, 60+…) You’ll find the post HERE, so if you haven’t read it yet, have a look because you’ll find a lot of inspiration there and just don’t be afraid to wear something like this!

Today I come with one of my band tee variations. I am a big fan of The Doors, so this t-shirt was the right choice for me. And moreover it fits nicely with this orange bag. If you don’t find your favourite band t-shirt around the shops, have a look on some of the online shops. There are plenty of them, for example: Rockabilia.com, or Allposters.com.

I bought my Doors t-shirt HERE.

So, C’mon baby light my fire!

Foto: Monika Váňová

 

Co na sebe na hudební festival? Co třeba TOHLE?

What to wear to a music festival? How about THIS?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *