HNĚDÁ KOŽENKOVÁ SUKNĚ VE FRANCOUZSKÉM STYLU

Koženková sukně je jedna z mých nejoblíbenějších podzimních kousků. Tím ale nemyslím titěrnou mini, ze který “všechno” leze.

Mám ráda sukně v midi délce, které zvýrazní pas, zakryjí ne příliš výstavní stehna a člověk se nemusí neustále hlídat při každym pohybu. Kožená nebo koženková sukně nemusí vždycky znamenat ordinérnost. Jde jí nosit i v elegantním stylu, po francouzsku. A navíc má jednu super výhodu, kterou jako máma oceňuju – dá se otřít vlhkým hadříkem. Známe tyhle “umatlaný” situace.:)

Kůži od hlavy až k patě přenechám motorkářům. Já ráda kombinuju “těžší” materiál jako je kůže (v tomhle případě koženka) s lehčími materiály jako je třeba tahle romantická blůza. Kůži sluší kontrasty.

Pokud se ptáte, jak na francouzský styl, mrkněte na můj článek STYL JAKO PAŘÍŽANKA.

K francouzskému stylu patří lehkost, jemné líčení a umírněnost v doplňcích. Bohatě stačí jeden výraznější doplněk – v tomhle případě čepice.

sukně/Promod, halenka/Promod, čepice/Promod, hodinky/Parfois, boty/staré, ale oblíbené:)

Účes á la Francouzka? Nechte se inspirovat TADY.

 

2 Comments

  • Janka Bianka says:

    Tá blúzka je krásna. A myslím, že tvoj štýl ten francúzsky fakt vystihuje, jemné ale rafinované a ženské. Aj to líčenie je super, trochu zvláštne ale zaujímalo by ma aký nosíš rúž. Vyzerá skvelo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *