FLORAL DRESS

 

Jak poznamenala Miranda Priestly (Meryl Streep) ve filmu Ďábel nosí Pradu, když jí módní redaktorka navrhla jako téma do nového jarního čísla květinové potisky: “Květiny? Na jaře? Originální!” Myslela to samozřejmě ironicky. Jenomže umíte si představit jaro a léto bez květinových potisků? Letos je to navíc trend č.1, takže květiny jsou momentálně všude a na všem. Musím říct, že já jsem je nikdy moc nevyhledávala, jsem spíš maniak přes pruhy, ale těmhle šatům jsem prostě nemohla odolat, zvlášť, když jsou teď ve slevě! (Link tady)

Takže, milá Mirando, originální taky moc nejsem. Sorry jako.;)

As Miranda Priestly (Meryl Streep) had remarked in the movie Devil Wears Prada, when a fashion editor suggested florals as theme in the new spring issue: “Florals? For spring? Groundbreaking!” She said it ironically, of course. But can you imagine spring and summer without floral prints? Moreover it’s one of the major trends this season, so you’ll see them really everywhere and on everything right now. I have to say that I’ve never been a big fan of them, I’m more kind of a stripe maniac but I couldn’t resist this dress, especially when it’s in the sale now. (Link here)

So, dear Miranda, I’m not groundbreaking either. But who cares.;)

Photo: Michael Kruger

3 Comments

  • Sabina says:

    Dobrý den, moc hezky se čte Váš blog. Těším se na další články třeba trendy podzimu nebo jara 🙂 Tyto šaty jsou úchvatné a outfit skvěle sladěný! chystám se psát článek o pánských blozích, máte nějaký tip, co se hezky čte? Nebo na pánský eshop, který si rovnou píše svůj blog (něco jako má http://www.bolf.cz)? Děkuji. Sabina

    • Sabi, díky moc za pochvalu.:) Trendy ještě všechny určitě představím, nebojte. Jen mi na blog nezbývá tolik času, kolik bych chtěla… S pánskýma blogama vám bohužel nepomůžu, nečtu ani jeden, tak snad něco vygooglíte. 🙂 Mějte se krásně!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *