FASHION FORWARD DUBAI PŘICHÁZÍ!

 

Podzim v Dubaji mám ráda z několika důvodů. Jednak venku začíná být konečně snesitelné počasí a taky proto, že nastává čas pro různé kulturních akce. V říjnu je tou největší událostí určitě Fashion Forward Dubai.

Je to takový svátek pro všechny módní nadšence. Módní přehlídky, workshopy, prezentace značek. Tři dny nabité módou. To všechno v super cool prostředí dubajské lokality Dubai Design District, kde se akce pořádá. Nenajdete tam jen stany s přehlídkovými moly, ale i spoustu venkovních kavárniček a posezení, kde můžete nabrat síly mezi přehlídkami. Už jen sedět venku a pozorovat cvrkot kolem a módní kreace návštěvníků je velkej zážitek! Moc se těším! Z módních návrhářů a značek, které se budou na FFWD prezentovat, bych ráda viděla kolekce od: Joao Rolo, Mohanad Kojak, Sid Neigum a Hussein Bazaza.

Na FFWD jsem byla loni v říjnu a byla jsem z týhle akce fakt nadšená. Pamatujete? Psala jse o tom TADY. Takže pokud budete náhodou v Dubaji ve dnech 26. – 29. října, tak se stavte. Třeba se tam uvidíme.;)

Víc informací o FFWD najdete ZDE.

Joao Rolo / Hussein Bazaza / Amato

I like the fall in Dubai for several reasons. On the one hand, the weather finally becomes bearable, and also it’s the time of many interesting events. In October it is undoubtedly Fashion Forward Dubai.

And what is Fashion Forward Dubai (FFWD)? It’s a kind of feast for all fashion enthusiasts. This event contains fashion shows, workshops and brand presentations. Literally three days full of fashion. And that’s not all! It takes place in the Dubai Design District which is really a cool place! There aren’t just big tents earmarked for the catwalks but as well there are many outdoor cafes where you can rest and have something to eat and drink. Just sitting outside and watching the buzz around and all the fashionable creations of visitors is a great experience! I’m so looking forward! As I saw the list of all the fashion designers that will be presented at the FFWD, I would definitely like to see the collections from: Joao Rolo, Mohanad Kojak, Sid Neigum and Hussein Bazaza.


If you’ve been reading my blog, then you may remember that I visited FFWD last year and I was really excited about it. (You can read the post about it HERE.) So if you happen to be here in Dubai from October 26th to 29th, then you should definitely visit this fashion event. Maybe I’ll see you there.;)


For more information about the FFWD just click HERE.

Roni Helou / Babak Vosoughi / Asya Krasnaya

.

.

Co je FFWD? Podívejte se na video ↓↓  //  What is FFWD? Have a look at this video ↓↓

.

.

Co jsem měla na sobě na loňském FFWD? Podívejte se SEM.

What I was wearing during the last FFWD? Have a look HERE.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *