FASHION FORWARD DUBAI 2017: MŮJ OUTFIT

 

Tak na tuhle módní událost jsem se těšila už od září, kdy jsem se vrátila zpátky do Dubaje. Nejen proto, že FFWD je takový dubajský módní festival, ale i proto, že tentokrát se mnou šla i moje maminka. Ne, že by přiletěla vyloženě kvůli tomu, ale zrovna to tak hezky vyšlo, že tu mí rodiče byli na návštěvě. O to lepší celý večer byl. Užily jsme si to na maximum!

Na článku o FFWD samozřejmě makám a bude snad brzo hotový (do toho mi onemocněla dcera, takže nestíhám). Pro dnešek teda házím zatím jen můj outfit. Můžu vám říct, že ještě půl hodiny před odchodem z domu jsem nevěděla, co si vezmu na sebe. Nijak zvlášť jsem to neřešila, nebyl na to ani moc čas. Proto Kenzo šaty byly celkem jasná volba. Na FFWD se totiž hravě unesou, protože co se týká oblečení návštěvníků, nečekejte rozhodně žádnou nudu. Čím extravagantnější modely, tím lepší. Když jsem viděla některý lidi kolem, říkala jsem si, že můj modýlek patří vlastně spíš k těm umírněnějším.:)

I was lookin forward to this event since September when I came back to Dubai. Not only because FFWD is such a huge fashion festival, but also because this time I took my lovely mum with me. And I must say that we enjoyed it to the fullest!

Of course, the article about FFWD is comming soon but before it’s ready, (my daughter got sick, so there is not much time for my blog these days) I show you just my ouftit. I can tell you that half an hour before I left the house, I had no idea what I’m going to wear. I didn’t care too much about it and left the final decision for the last minute. That’s why my Kenzo dress was finally pretty clear choice. Regarding to the FFWD visitor’s clothing, do not expect any boredom. The more extravagant outfits, the better. When I saw some people around, I thought my Kenzo dress was actually kind of restrained.:)
.
.

Co jsem měla na sobě na loňském FFWD? Podívejte se SEM.

What I was wearing during the last FFWD? Have a look HERE.

 

 

1 Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *