DUBAI MIRACLE GARDEN

Když jsme před pár měsíci s mým kamarádem fotografem Michaelem vybírali tady v Dubaji nějaký hezký místo pro nafocení outfitů, Michael navrhl jít do Miracle garden. Popravdě, žiju v Dubaji už pár let, ale tohle místo mi pořád nějak unikalo. Je totiž celkem dobře “zašitý” mimo centrum města. Člověk by uprostřed tý vší kvetoucí nádhery ani neřekl, že je vlastně v poušti.

A o co vlastně jde? Jak už jste určitě pochopili, jedná se o květinovou zahradu. Nebyla by to ale Dubaj, aby se nepyšnila nějakým tím NEJ.

V Dubai Miracle Garden kvete asi 100 milionů různých květů (Ne, to není můj odhad, to píšou na jejich webovkách :-D) a jsou tu různé květinové sochy. Tahle podivuhodná zahrada je dokonce zapsaná v Guinessově knize rekordů, protože se zde nachází největší květinová socha ve tvaru Airbusu A380.

Jak říkám, u nás v Dubaji máme všechno. I Airbusy z kytek.. Jak to zalévají, to netuším. Předpokládám, že všechno je automaticky zavlažovaný. Nikoho, kdo by letadlo kropil konvičkou, jsem neviděla.:-D

A popravdě, ani jsem na to neměla pořádně čas. Protože, když s Michaelem fotíme, to je samý – stoupni si tady, podívej se sem, podívej se tam, usměj se, projdi se… Člověk nemá ani pořádně čas rozhlídnout se kolem.

Takže se sem budu muset vypravit ještě jednou, abych si všechnu tu nádheru pořádně prohlídla. A vy, až jednou budete v Dubaji, se sem určitě vypravte taky. Tohle rozhodně stojí za to!

Photo: Michael Kruger

Jaký další outfit jsme v Miracle garden fotili? Podívejte se TADY.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *