DUBAI KITE BEACH

 

Když jsme se před pěti lety přistěhovali do Dubaje, Kite beach vypadala úplně jinak než dnes. Na pláži krom kiterů nebylo vůbec nic. Žádný stánek s občerstvením, šatny, ani toalety. Ale vždycky jsme sem s dětmi rádi chodili pozorovat cvrkot na vodě. Co je ale na Dubaji úžasné, je tempo, jakým se tohle město vyvíjí.

Dnes je Kite beach super místo, kde můžete strávit celý den. Nechybí kavárny a občerstvení všeho druhu. Osobně doporučuji mexickou restauraci Taqado. Mají tu vyníkající burrito!! Dál pak sportovní aktivity pro dospělé i pro děti – beach volejbal, dětský zip track, skatepark, trampolíny, zorbing, ale i stánky s různým módním zbožím. Prostě všechno, čím si můžete zpříjemnit den na pláži. Dopoledne tu bývají velmi klidná a nepřelidněná. Nejvíc to tu ožívá samozřejmě o víkendech a občas se tu konají také různé akce.

Takže až budete v Dubaji, nezapomeňte se na Kite beach podívat. Tohle místo se vám bude líbit!

When we moved to Dubai five years ago, Kite beach looked completely different then today. Exept kiters there was nothing at the beach. No cafés, changing rooms or even toilets. But we’ve always liked to come here to watch the bustle on the water. But what is amazing about Dubai, is the pace at which this city develops.

Today the Kite beach is a super place where you can spend the whole day with your family. You can find here cafés and kiosks of all kinds. I personally recommend the mexican restaurant Taqado. They have really wonderful burritos!! Then sport activities for adults and kids – beach voleyball, kid’s zip track, trampolines, zorbing and even small kiosks with some fashion stuff. Just everything what you can enjoy during the day at the beach. Mornings are usually calm and not crowded. Of course, most people come during the weekends and sometimes there are different kinds of events too.

So if you visit Dubai, then you should definitely come to the Kite beach. It’s a really cool place now!

Photo credit: My Funtastic Life, photos of my outfit: Michael Kruger

What else you shouldn’t miss in Dubai? Have a look HERE!

Co by vám ještě v Dubaji nemělo uniknout? Podívejte se TADY!

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *