DÍKY, TÁTO ANEB BOTY Z PELÍŠKŮ

Pamatujete si na film Pelíšky? U nás v rodině patří k těm nejoblíbenějším českým filmům. Je jedno, že jsem ho viděla už stokrát. Čas od času se na něj podívám znovu a vždycky si ho vychutnám. Hlášky z něj znám nazpaměť. (…a taky je v životě hojně používám.) Pokud stejně jako já patříte mezi fanoušky Pelíšků, pak se vám určitě vybavuje scéna z rozbalování vánočních dárků, kde pubertální syn (marně) očekává v krabici vysněné boty ve stylu americké rockové hvězdy – tedy pořádný špičatý “kovboje”, za který by se nestyděl ani Elvis. Bohužel v krabici jsou nakonec nafasovaný příšerný vojenský kozačky a bonusem jsou brčálový fusekle. Zazní legendární “Díky, táto.”:)

Tahle scéna je prostě klasika a právě “kovboje”, který se ve filmu objevily (sice v kratším pánském provedení), se mi vybavily, když jsem si pořídila tyhle moje. Dneska už teda neudělají tak velký haló jako za totáče, ale to nevadí. Mám z nich radost stejně, jako by měl Míša z Pelíšků. Kdyby teda chudák nedostal nakonec úplně jiný. Nosím je ráda naboso ke koženýmu křiváku. Aby tý drsnosti nebylo až příliš, vyvažuju to ryze ženskými prvky – v tomhle případě romantickými šaty.

Sakra, to mi připomíná, že bych šla zapařit na nějakej pořádnej rockovej koncert! … s “hnusnejma máničkama” samozřejmě!:)

bunda/Módní mix, šaty/Zara, boty/H&M

foto/Monika Váňová

2 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *