BURJ AL ARAB, JUMEIRAH BEACH HOTEL

 

Dnes přidávám pár fotek, který jsem včera nafotila na pláži u hotelu Jumeirah. Nebyla jsem tu snad rok..

Pokud hledáte hotel, odkud je nejkrásnější výhled na Burj al Arab, pak je to jednoznačně Jumeirah beach hotel. Odtud máte “plachetnici”, co by kamenem dohodil. Ačkoliv jí bude za chvíli už dvacet let, pořád má svůj styl a patří ke stavbám, který se nikdy neokoukají. V hotelu Jumeirah najdete kromě hotelových restaurací i restauraci populárního šéfkuchaře Jamieho Olivera..

Tohle místo je jednoznačně jedno z nejkrásnějších tady v Dubaji. Vždycky ráda pozoruju cvrkot na jachtách v marině. Přemýšleli jsme s mužem, že když prodáme náš dům a taky domy našich rodičů, možná bysme si mohli takovou jachtu na jeden celej víkend pronajmout.. :))

Today I add some photos I shot yesterday on the beach at hotel Jumeirah. I haven’t been there for a year.. 

If you are looking for a hotel with the most beautiful view of Burj al Arab, then Jumeirah beach hotel is the right place for you. When staying on the hotel beach you have a feeling that you can almoust touch the Burj al Arab.. Hotel Jumeirah offers a variety of restaurants and moreover, you can find here even the restaurant of the famous chef Jamie Oliver..

This place belongs undoubtely to one of the most beautiful places here in Dubai. I always like to watch the buzz on yachts in the marina. Me and my hubby were wondering that if we sell our house and also houses of our parents, maybe we would be able to rent one of the yachts for the whole weekend!:))

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *