BAND TEES ANEB HUDEBNÍ TRIČKA. 20 TIPŮ JAK JE NOSIT, KDYŽ UŽ VÁM NENÍ ŠESTNÁCT

 

Ať přemýšlím jak přemýšlím, mám pocit, že jsem snad nikdy neměla tričko s nějakou oblíbenou kapelou. Ačkoliv jsem muzikou žila už od dětství (díky, tati!) a ani teď bez ní nedám ani ránu (během úklidu, vaření, při jízdě autem nebo doma bez dětí..), nějak se mi tahle móda vždycky vyhýbala. Až teď na starý kolena jsem si pořídila hned čtyři.:) Aby taky ne. S hudebními tričky (band tees) jako by se roztrhl pytel a jsou teď úplně všude. Takže chápete správně. Ano, je to momentálně TREND. Nenosí je jen pátnáctileté žáby, ale i my starší a pokročilé maminy. Nejen na rockové koncerty a večírky, ale na běžné denní nošení.

A jak je nosit, když vám už není šestnáct? S klasickou kombinací džíny + kožená bunda + Conversky samozřejmě nic nezkazíte. Ovšem, my, co patříme do (té skvělé) skupiny 30+, si můžeme dovolit zahrnout tenhle teenagerovský prvek i do mnohem rafinovanějších a ženštějších outfitů. Podle mého názoru rockové třičko vypadá super, když je zkombinované s jinak velmi ženskými a elegantními kousky. To znamená, zkombinujte tričko třeba se sakem, kalhotovým kostýmem nebo se sukní – ať už pouzdrovou, mini, plisovanou, metalickou nebo volánovou. Nebojte se vyvážit rockové tričko vyloženě ženským a jemným prvkem jako jsou lodičky nebo páskové sandálky. Prostě a jednoduše zakomponujte vaše band tee do jinak elegantního outfitu a ukažte světu, že tahle dáma rozhodně není žádný vořezávátko.;)

P.S. Moje rada na závěr – nekupujte si třičko s kapelou, která vám vůbec nic neříká jen proto, že se vám líbí. Vyhnete se tak trapasu, když zrovna narazíte na skalního fandu oné kapely, který s vámi bude chtít rozebírat jejich největší hity.:D

Moje trička z obrázku nahoře: The Who: H&M, The Doors: EMP shop, Ramones: Zara, Blondie: H&M

As I look back into the past, I think I never had a t-shirt with a favorite band. Although I have always lived for music since my childhood (thank you, dad!), and even now I can’t go without it (during the cleaning, cooking, driving a car or being at home without kids..), somehow this kind of fashion has always avoided me. And now at my age I bought right four of them.:) No wonder, because band tees are really everywhere now. So you guess right – it’s a current fashion TREND. Band tees aren’t worn now only by fifteen year old girls, but even us, older mommies can add it to our wardrobes. Not just for rock concerts and parties but as a daily wear too.
And how can you wear band tees when you are not sixteen anymore?

Of course you can’t go wrong with the classic combination of jeans + leather jacket + Converse. However, if you’re in the (great!) 30+ age group, you can afford to involve this teenage element in much more sophisticated and feminine outfits. In my opinion, rock band t-shirts look great when combined with otherwise feminine and elegant pieces. That means, you can wear it for example with a blazer, pant suit or skirt – whether it is a pencil, mini, pleated, metallic or ruffled. Don’t be afraid to balance the rock t-shirt with feminine accessories like bright pumps or strappy sandals. Simply add your band tee into an otherwise elegant outfit and show the world that this lady is not any sugar dool.;) 


P.S. If I can give you an advice – don’t buy a t-shirt with the band you don’t know anyting about, just because you like it. You’ll avoid the faux paux when meeting accidentaly some rock fan of that band who wants to chat with you about their biggest hits.😀

My t-shirts from the photo above: The Who: H&M, The Doors: EMP shop, Ramones: Zara, Blondie: H&M

Nechte se inspirovat  ↓  Let yourself be inspired

Pictures: Pinterest

 

 

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *