ABOUT ME

Ahoj! Vítejte na mém blogu! Pokud milujete módu a styl, pak jste tu správně!

Hello! Welcome to my blog! If you love fashion and style, then you are right here!

.

.

Jmenuji se Jindra Chrvalová a tento blog píši od konce roku 2015. Přivedla mě k němu právě láska k módě, která mě provází už od dětství. Pocházím totiž z rodiny, kde se téměř všechny ženy pohybovaly nějakým způsobem v módním odvětví, a tak tento osud “postihl” i mě. Vyrostla jsem doslova mezi látkami, střihy, katalogy, časopisy a spoustou módního oblečení. Ačkoliv se moje kariéra po škole vydala trochu jiným směrem, móda pro mě byla vždycky koníčkem číslo jedna. Dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou, že bych měla můj cit pro módu a stylové věci nějak zúročit, a pak jsem přišla na to, že psaní mého vlastního blogu je přesně “moje parketa”.

Byla bych ráda, kdybyste na mém blogu našli inspiraci a byl vám příjemným společníkem třeba u ranní kávy nebo večerní skleničky vína. Kromě článků z módního světa a mých outfitů tu najdete další stylové věci, které mi momentálně leží v hlavě, hlavně interiérový dekor.

Víc jak pět let žiju s rodinou v Dubaji, a tak píšu i články o mém životě tady v poušti. Domů do Čech létám celkem často a najdete mě i na různých českých blogerských portálech. (Elite Bloggers, Styilo, Blogerky, Ráj Elegance)

Moc mě potěší vaše komentáře!! Pokud mi chcete napsat, můžete přidat komentář pod jednotlivými články nebo mi napsat e-mail.

Chcete se o mě dozvědět víc? Tak klidněte TADY a podívejte se, co jsem zač.:)

My name is Jindra Chrvalová and I’ve been writing this blog since the end of 2015. It was love for fashion, which led me to it and has accompannied me since my childhood. I come from a family, where almost all women ranged in some way in the fashion industry. So even I “suffered” the same fate. I literally grew up among fabrics, patterns, fashion catalogs and magazines and lots of clothes. I toyed with the idea of delving more into the fashion and over time, I realized that writing my own fashion blog is exactly “my thing”. 

I will be happy if you find here some inspiration and my blog is always a nice company of your coffee mornings or evenings with a glass of wine. Besides my outfits and fashion related posts, you will find here some other stylish stuff that are currently in my mind, especially interior decor.


For more than five years I’ve been living in Dubai, so I also write about my life here in the sandpit. I travel quite a lot back home to the Czech Republic during the year and you can even find me on various Czech blogger hubs. (Elite Bloggers, Styilo, Blogerky, Raj Elegance)


And… I love to keep in touch with you! If you want to write me, leave a message in the comments below the posts, or write me an e-mail.

Want to know more about me? No problem! Just click HERE.